Committed to Safety

COVID-19 ONLINE TEST

Vaše bezpečnost především

V roce 2018 došlo k vysokému počtu úrazů s následnou pracovní neschopností a rovněž k extrémně vysokému počtu smrtelných úrazů. Ze 4,7 milionu pojištěnců se zdravotním pojištěním více než 1 000 osob utrpělo smrtelný úraz. Ze 46 223 pracovních úrazů s následnou pracovní neschopností se 2 193 nehod stalo v odvětví zdravotnictví a sociálních služeb.

Nebezpečí infekce

Většina infekcí je přenášena přímo kontaminovanýma rukama nebo nepřímo kontaminací předmětů či nástrojů. Hygiena a dezinfikování rukou po každém kontaktu s pacientem představuje hlavní a nezbytné opatření pro celý ošetřující personál. Nesmíme zapomínat na dezinfikování povrchů a předmětů, dodržování zásad asepse a používání osobních ochranných prostředků nejvyšší možné třídy. Základní z nich zahrnují jednorázové rukavice, ochranný plášť, roušku a další.

Naše portfolio pro Vaši ochranu

Společnost Batist Medical je významným výrobcem a dodavatelem certifikovaných výrobků vysoké kvality: společnost je certifikována podle normy ISO 13485: 2016. Naše výrobky jsou navrženy, vyrobeny a zabaleny v souladu s příslušnými postupy, které zajistí, že v okamžiku uvedení na trh jsou výrobky sterilní. Náš systém trojitého obalu (sterilní obal, zásobní krabice z bílého kartonu a přepravní krabice z hnědého kartonu) zajišťuje ochranu sterility až do okamžiku otevření na místě použití. Batist Medical dodává výrobky na ochranu zdravotnických pracovníků a pacientů.

Batist Medical v posledních 3 letech dodal více než:

2 miliony plášťů
230 milionů rukavic
12 tisíc litrů dezinfekce
2 miliony návleků na obuv
2 miliony čepic
16 milionů roušek a respirátorů
500 tisíc krycích roušek
40 milionů obvazů
30 milionů obinadel
(prodej v Evropě v letech 2017–2020 v ks)

Naší prioritou je bezpečnost našich výrobků

Naše výrobky jsou navrženy, vyrobeny a zabaleny v souladu s příslušnými postupy, které zajistí, že v okamžiku uvedení na trh jsou výrobky sterilní.

Náš systém trojitého obalu (sterilní obal, zásobní krabice z bílého kartonu a přepravní krabice
z hnědého kartonu) zajišťuje ochranu sterility až do okamžiku otevření na místě použití.

Nakupujeme od prověřených dodavatelů.

Máme zavedený systém monitorování kvality dodávek.

Náš systém řízení kvality je certifikován dle normy ISO 13485: 2016.

Vyrábíme v čistém a monitorovaném prostředí.

Monitorujeme kvalitu našich výrobků.

Kontrolujeme dodržování norem kvality interně u našich dodavatelů. Výrobu zajišťují zkušení a řádně proškolení pracovníci.