BATIST na zdravotnickém veletrhu MEDICA 2022 v Düsseldorfu.

BATIST na zdravotnickém veletrhu MEDICA 2022 v Düsseldorfu.

Meet us again at Medica 2022

V listopadu letošního roku se s vámi rádi setkáme v expozici společnosti BATIST Medical na mezinárodním veletrhu MEDICA 2022. Medica je největším světovým veletrhem zdravotnického sektoru a společnost Batist je jeho tradičním vystavovatelem.

Letos se veletrh uskuteční ve dnech 14. až 18. listopadu 2022 v Düsseldorfu. V 17 halách se sejde několik tisíc vystavovatelů z 50 zemí, mezi nimi i společnost BATIST Medical. Rádi se s vámi setkáme na našem stánku č. L35 v hale 5.

Tip: Přesnou polohu najdete na interaktivní mapě (https://www.medica-tradefair.com/en/Interactive_hall_plan) a na naší vizitce https://www.medica-tradefair.com/vis/v1/en/exhibitors/medcom2022.2716754?oid=80396&lang=2&_query=Batist. Jako tradiční evropský mezinárodní distributor a výrobce zdravotnických prostředků se zaměřujeme především na kvalitu a dostupnost našich výrobků. Naše portfolio zahrnuje péči o rány, včetně pokročilé péče o rány, jako jsou gázové a netkané obvazy a výrobky z celulózové vaty. Dále vyrábíme a distribuujeme chirurgické roušky, chirurgické a ochranné pláště, malé univerzální a zakázkové procedurální soupravy, diagnostické a chirurgické rukavice, injekční vybavení a mnoho dalších, nemluvě o naší proslulé nano-masce. Seznamte se s námi a dozvíte se více!

A to jsme ještě neřekli – najdete nás nejen v Česku, ale také na Slovensku, v Polsku, Německu, Rakousku a Švýcarsku, v Portugalsku a Španělsku a prostřednictvím našich partnerů v Maďarsku a Rumunsku. Vyvážíme tedy i k zákazníkům do mnoha zemí na všech obydlených kontinentech.

Chcete se s námi setkat a zjistit, co pro vás můžeme v našem závodě vyrobit? Máte výrobky, které bychom mohli distribuovat našim zákazníkům na našich trzích? Pak nás neváhejte navštívit.

Již nyní si u nás můžete rezervovat schůzku na veletrhu Medica. Vyplňte prosím online formulář na adrese https://www.batist.com/en/medica-2022/ a my se na setkání s vámi začneme těšit.

5 září, 2022 Novinky