Změna ve vlastnické struktuře skupiny BATIST Medical

Změna ve vlastnické struktuře skupiny BATIST Medical

Vážení obchodní partneři,

dovoluji si Vám sdělit, že došlo k podstatným změnám ve vlastnické struktuře skupiny BATIST Medical. Dne 27. září 2018 jsem prostřednictvím společnosti BATIST Medical Holding a.s. zakoupil 100% obchodní podíl ve skupině BATIST Medical od švédské společnosti OneMed Group. K tomuto kroku jsem se rozhodl po zralé úvaze a po vzájemné dohodě se zástupci OneMed. Učinil jsem tak proto, abych pro BATIST Medical zajistil novou budoucnost a pomohl jej se svým týmem dovézt ke smělým cílům, které jsem vytyčil.

BATIST Medical byl založen mým otcem na počátku 90. let. Po letech úspěšného růstu a expanze na další trhy se moje rodina rozhodla vroce 2011 firmu prodat skupině OneMed, jedné znejvětších celoevropských distribučních společností ve zdravotnictví. Období od roku 2011 znamenalo pro BATIST Medical výrazný obchodní, ale i kulturní posun a já jsem velmi vděčný za příležitost být součástí této švédské korporace. I díky OneMed je dnes BATIST Medical moderní společností evropského typu, zaměstnávající více než 300 zaměstnanců a působící prostřednictvím přímého zastoupení či distribučních partnerů ve více než 20 zemích, převážně Evropy a Blízkého východu. Součástí společnosti je i moderní výrobní závod v Červeném Kostelci, kde se vyrábí jednorázové operační a zákrokové sety, specializované krytí ran a další zdravotnický materiál.

Rád bych Vám poděkoval za dosavadní partnerství, za vzájemnou důvěru i za to, že společně můžeme vytvářet lepší zdravotní péči pro naše pacienty. Věřím, že BATIST Medical zůstane i nadále Vaším preferovaným partnerem, já i můj tým jsme Vám připraveni nabídnout vbrzké budoucnosti rozšířenou nabídku výrobků a služeb, a ještě lepší péči. Držte nám palce!

Váš,
Tomáš Mertlík
Generální ředitel
BATIST Medical Holding a.s.

9 októbra, 2018 Novinky-SK