Změna ve vlastnické struktuře skupiny BATIST Medical

Změna ve vlastnické struktuře skupiny BATIST Medical

Vážení obchodní partneři,

dovoluji si Vám sdělit, že došlo k podstatným změnám ve vlastnické struktuře skupiny BATIST Medical. Dne 27. září 2018 jsem prostřednictvím společnosti BATIST Medical Holding a.s. zakoupil 100% obchodní podíl ve skupině BATIST Medical od švédské společnosti OneMed Group. K tomuto kroku jsem se rozhodl po zralé úvaze a po vzájemné dohodě se zástupci OneMed. Učinil jsem tak proto, abych pro BATIST Medical zajistil novou budoucnost a pomohl jej se svým týmem dovést ke smělým cílům, které jsem vytyčil.

BATIST Medical byl založen mým otcem na počátku 90. let. Po letech úspěšného růstu a expanze na další trhy se moje rodina rozhodla v roce 2011 firmu prodat skupině OneMed, jedné z největších celoevropských distribučních společností ve zdravotnictví. Období od roku 2011 znamenalo pro BATIST Medical nejen výrazný obchodní, ale i kulturní posun. Jsem velmi vděčný za příležitost být součástí této švédské korporace. I díky OneMed je dnes BATIST Medical moderní společností evropského typu, zaměstnávající více než 300 zaměstnanců a působící prostřednictvím přímého zastoupení či distribučních partnerů ve více než 20 zemích, převážně Evropy a Blízkého východu. Součástí společnosti je i moderní výrobní závod v Červeném Kostelci, kde se vyrábí jednorázové operační a zákrokové sety, specializované krytí ran a další zdravotnický materiál.

Rád bych Vám poděkoval za dosavadní partnerství, za vzájemnou důvěru i za to, že společně můžeme vytvářet lepší zdravotní péči pro naše pacienty. Věřím, že BATIST Medical zůstane i nadále Vaším preferovaným partnerem. Já i můj tým jsme Vám připraveni nabídnout v brzké budoucnosti rozšířenou nabídku výrobků a služeb a ještě lepší péči. Držte nám palce!

Váš,

Tomáš Mertlík
Generální ředitel
BATIST Medical Holding a.s.

9 října, 2018 Novinky